Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Ważny komunikat

W dniu 15 marca 2017 roku Dział Techniczny GBOX będzie pracował do godziny 15:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Z GBOX Assist dostajesz wiele możliwości

Czas pracy kierowcy

Bieżąca analiza czasu pracy kierowcy na podstawie danych z Karty Kierowcy oraz możliwość wykonania  zdalnego odczytu danych z tachografu i karty kierowcy bezpośrednio z pojazdu, bez konieczności włożenia karty przedsiębiorstwa do tachografu.

Nawigacja

Nawigacja dedykowana dla samochodów ciężarowych, uwzględniająca przy wytyczaniu trasy obowiązujące ograniczenia dla przewozów ładunkowych, to jest: tonażu, wysokości, długości, szerokości czy ADR.

Zaawansowany system lokalizacji i monitoringu GPS

Jako wiodąca na rynku europejskim firma informatyczna w branży transportowej, oferujemy naszym Klientom innowacyjny system lokalizacji i monitoringu GPS pojazdów. Kompletne rozwiązanie GBOX Assist pozwala zarządzać flotą w sposób efektywny, obniżając jednocześnie ponoszone przez Klienta koszty związane z prowadzeniem działalności transportowej. Jedno urządzenie GBOX Assist oferuje Klientom szereg funkcji z zakresu telematyki transportu. Zaawansowany system lokalizacji GPS i monitoringu pojazdów pozwala między innymi na dwukierunkową komunikację z kierowcą, przesyłanie dokumentów z pojazdu przez kierowcę, informacje o aktualnych czynnościach kierowcy, rozporządzanie zleceniami, analizę czasu pracy kierowcy, nawigację pojazdu i kontrolowanie stanu paliwa.

Telematyka transportu

Chcesz zarządzać swoją flotą w sposób efektywny i ekonomiczny? Skorzystaj z zaawansowanego systemu lokalizacji i monitoringu GPS, dzięki któremu możesz lokalizować i monitorować pojazdy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu w czasie rzeczywistym.

O nas

Jesteśmy

15

lat na rynku

Zatrudniamy

161

pracowników

Poszukujemy

4

pracowników

contact-point

Gdzie można nas spotkać

Zobacz wszystkie wydarzenia

26

kwiecień

konferencja

Spotkanie transportowe TSL biznes – Sosnowiec

zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

telefon

e-mail