Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Wyłączenie starej wersji GBOX Online – 31 sierpnia 2019

czytaj więcej

Od 31 sierpnia dostępna będzie wyłącznie nowa wersja Panelu GBOX Online. Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z nowym systemem.

Siódmy numer kwartalnika Czas na transport – obowiązkowa lektura na majówkę!

czytaj więcej

15 czerwca już blisko. Dlatego w najnowszym wydaniu kwartalnika sporo miejsca poświęcimy inteligentnym tachografom.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

czytaj więcej

18.04.2019

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Wiosenny cykl spotkań transportowych

czytaj więcej

04.03.2019

Gorąco zapraszamy do udziału w wydarzeniach dedykowanych branży transportowej, które powracają początkiem marca. Już 5 marca w Poznaniu odbędzie się pierwsze Spotkanie Transportowe będące serią bezpłatnych konferencji szkoleniowych, organizowanych wspólnie przez redakcję TSL Biznes i Truck&Van, a niespełna dwa dni później, 7 marca w Katowicach czeka nas Transport Manager Meeting.

Nowa wersja Panelu GBOX Online jest już dostępna! Zaloguj się i sprawdź!

czytaj więcej

Mamy przyjemność poinformować, że udostępniliśmy dla Państwa nową wersję Panelu GBOX Online. Logowanie do niego odbywa się przy użyciu dotychczasowych danych. Panel powstał przy ścisłej współpracy z naszymi Klientami, aby spełnić oczekiwania użytkowników.

 

Szósty numer kwartalnika Czas na transport – czytacie nas już ponad rok!

czytaj więcej

04.02.2019

Nowy rok to nowe ważne dla przewoźników i kierowców przepisy. Co jest już nieuchronne, a nad czym dopiero trwają prace? Na co należy się przygotować w 2019 r.? O tym i o wielu innych ciekawych kwestiach opowiemy w najnowszym, rozszerzonym wydaniu kwartalnika.

Wesołych Świąt

czytaj więcej

21.12.2018

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek życzy Inelo.