Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Spotkania Transportowe TSLbiznes – Gdańsk

czytaj więcej

10 kwietnia 2018 r. (tj. wtorek) zapraszamy na Spotkanie Transportowe w Gdańsku w ramach cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej, organizowanych wspólnie przez redakcję TSL biznes i Truck & Van.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

czytaj więcej

30.03.2018

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Pracownikom życzymy ciepłych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

Marka VIAON dołączyła do serwisu LinkedIn!

czytaj więcej

22.03.2018

Teraz po ważne dla branży TSL informacje zapraszamy również na profil  VIAON Polska w serwisie LinkedIn. Nie mogło nas zabraknąć na jednym z najbardziej prestiżowych portali, zrzeszającym profesjonalistów w jednym miejscu.

RODO a branża TSL – jak przygotować się na nowe przepisy?

czytaj więcej

15.03.2018

Do wejścia w życie europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych pozostały niecałe trzy miesiące. 25 maja br. mija okres karencji, jaki UE wyznaczyła Polsce na przygotowanie się do nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych. Jakie wymogi będą musiały spełniać polskie firmy transportowe, które pobierają informacje o swoich pracownikach poprzez systemy telematyczne?

Technologie w transporcie – konferencja Truck&Business

czytaj więcej

07.03.2018

Tym razem po zastrzyk świeżej wiedzy przedstawicieli sektora TSL zapraszamy do Łodzi. O przyszłości transportu drogowego, nowych technologiach i rozwiązaniach dla transportu oraz nowinkach w branży porozmawiamy 15 marca w trakcie bezpłatnej konferencji Truck&Business.

Jak ograniczyć puste przebiegi dzięki telematyce?

czytaj więcej

06.03.2018

Puste przebiegi to problem, z którym nieustannie zmagają się firmy transportowe. Według danych statystycznych z GUS, stanowią one 33 proc. wszystkich przejazdów w Polsce oraz 15 proc. przejazdów międzynarodowych. Jak wskazują eksperci, jedną z przyczyn tej sytuacji jest sama struktura branży transportowej, a problem pogłębia się z powodu walki cenowej, odbywającej się na giełdach transportowych.

 

Transport Manager Meeting w Katowicach

czytaj więcej

01.03.2018

Przed nami kolejna konferencja z cyklu Transport Manager Meeting. Już 6 marca w Katowicach na uczestników czekają najważniejsze dla branży transportowej tematy i najlepsi eksperci w kraju a wśród nich Mateusz Włoch, Ekspert ds. rozwoju i szkoleń i Romuald Stefański, Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży VIAON.