Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Telematyka – nadmierna kontrola, czy złoty środek?

czytaj więcej

28.11.2019

Rozwój technologiczny jest również nieodłączną częścią branży transportowej. Coraz nowocześniejsze auta, systemy wspomagające kierowcę, bardziej rozbudowane rozwiązania telematyczne – jak GBOX Assist 2.0, sprzyjają rozwojowi firm i przynoszą wymierne korzyści wszystkim zainteresowanym stronom: zarządzającym, pracownikom i kontrahentom.

Planowanie trasy i stały kontakt z GBOX Assist

czytaj więcej

07.11.2019

Zawód kierowcy to pilnowanie określonego czasu pracy, nieprzespane noce, jazda kiedy chce się spać i przymusowy odpoczynek, kiedy oczy wcale się nie zamykają. To terminy, pośpiech i stres. Czy jako właściciel firmy możesz coś zrobić, żeby praca kierowcy była nieco łatwiejsza?

Telematyka. Nie ma czego się bać, trzeba z niej korzystać!

czytaj więcej

04.11.2019

Wywiad przeprowadzony przez dziennikarza portalu Fleetguru, Dariusza Piorunkiewicza z Mirosławem Tirakiem, kierownikiem działu wdrożeń GBOX.

Integracja GBOX Assist i systemu TMS Wyższy poziom zarządzania zleceniami transportowymi

czytaj więcej

31.10.2019

Na polskim rynku dostępnych jest wiele rozwiązań informatycznych, które wspierają prowadzenie firmy transportowej. Część z nich spełnia tylko podstawowe funkcje, inne z kolei są bardziej zaawansowane i dają więcej możliwości. Które z nich pomogą nam w sprawnej realizacji zleceń transportowych?

Nie taki diabeł straszny…czyli integracja systemu TMS i telematyki w firmie transportowej

czytaj więcej

28.10.2019

Bez względu na wielkość i profil działalności, prawie każda organizacja korzysta z systemów informatycznych. Jedne są bardzo zaawansowane, a inne odpowiadają na podstawowe potrzeby przedsiębiorstwa. Firmy korzystają z programów księgowych, kadrowo-płacowych, modułów do wystawiania faktur i zarządzania bazą klientów. Z wykorzystaniem odpowiednich systemów pilnują zleceń oraz ich terminowego realizowania.

Dziewiąty numer Czasu na transport – lektura dla przewoźnika na jesienne wieczory

czytaj więcej

24.10.2019

Właśnie mijają 2 lata od powołania KREPTD i rok od zmian w ustawie o transporcie drogowym. Jak w tym czasie zmieniły się praktyki służb kontrolnych? Czy ryzyko utraty dobrej reputacji wzrosło? O tym i wielu innych ważnych kwestiach w najnowszym numerze naszego kwartalnika.

Panel GBOX Online – atrybuty ciężarowe w wyznaczaniu tras

czytaj więcej

17.10.2019

Stale udoskonalamy System GBOX i przygotowujemy wiele nowych funkcji, które wprowadzą nowy wymiar Panelu GBOX Online. 17 października 2019 pojawi się możliwość wyznaczenia trasy na mapie z uwzględnieniem m.in. atrybutów ciężarowych pojazdu, kategorii ADR.