Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Wesołych Świąt

czytaj więcej

Dziękując serdecznie za owocną współpracę życzymy Państwu radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

GBOX na pokładzie 500 ciężarówek firmy Omega Pilzno

czytaj więcej

23.12.2019

Firma Omega Pilzno, jedna z wiodących firm w sektorze TSL w Polsce, wybrała system zarządzania flotą GBOX Light, którego producentem jest Grupa Inelo.

Telematyka – nadmierna kontrola, czy złoty środek?

czytaj więcej

28.11.2019

Rozwój technologiczny jest również nieodłączną częścią branży transportowej. Coraz nowocześniejsze auta, systemy wspomagające kierowcę, bardziej rozbudowane rozwiązania telematyczne – jak GBOX Assist 2.0, sprzyjają rozwojowi firm i przynoszą wymierne korzyści wszystkim zainteresowanym stronom: zarządzającym, pracownikom i kontrahentom.

Planowanie trasy i stały kontakt z GBOX Assist

czytaj więcej

07.11.2019

Zawód kierowcy to pilnowanie określonego czasu pracy, nieprzespane noce, jazda kiedy chce się spać i przymusowy odpoczynek, kiedy oczy wcale się nie zamykają. To terminy, pośpiech i stres. Czy jako właściciel firmy możesz coś zrobić, żeby praca kierowcy była nieco łatwiejsza?

Telematyka. Nie ma czego się bać, trzeba z niej korzystać!

czytaj więcej

04.11.2019

Wywiad przeprowadzony przez dziennikarza portalu Fleetguru, Dariusza Piorunkiewicza z Mirosławem Tirakiem, kierownikiem działu wdrożeń GBOX.

Integracja GBOX Assist i systemu TMS Wyższy poziom zarządzania zleceniami transportowymi

czytaj więcej

31.10.2019

Na polskim rynku dostępnych jest wiele rozwiązań informatycznych, które wspierają prowadzenie firmy transportowej. Część z nich spełnia tylko podstawowe funkcje, inne z kolei są bardziej zaawansowane i dają więcej możliwości. Które z nich pomogą nam w sprawnej realizacji zleceń transportowych?

Nie taki diabeł straszny…czyli integracja systemu TMS i telematyki w firmie transportowej

czytaj więcej

28.10.2019

Bez względu na wielkość i profil działalności, prawie każda organizacja korzysta z systemów informatycznych. Jedne są bardzo zaawansowane, a inne odpowiadają na podstawowe potrzeby przedsiębiorstwa. Firmy korzystają z programów księgowych, kadrowo-płacowych, modułów do wystawiania faktur i zarządzania bazą klientów. Z wykorzystaniem odpowiednich systemów pilnują zleceń oraz ich terminowego realizowania.