Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Ile przewoźnicy mogą oszczędzić na wprowadzeniu rozwiązań telematycznych?

czytaj więcej

Konieczność rozliczania delegacji oraz ryczałtów, to rzeczywistość każdego przewoźnika, zatrudniającego kierowców. Do prawidłowych obliczeń, przedsiębiorca musi być na bieżąco z aktualnie obowiązującym ustawodawstwem. Zdarza się, że pomimo doskonałej wiedzy, na skutek błędów ludzkich występujących podczas przygotowywania dokumentacji wymaganej do rozliczenia delegacji, jest ona nieprawidłowa. Może to narazić firmę na roszczenia pracowników, kary administracyjne i postępowania sądowe. Przewoźnikom z pomocą przychodzi telematyka – technologia, która pozwala na precyzyjne rozliczenie pracy kierowców i ograniczenie kosztów przedsiębiorstwa.

Newsletter VIAON

czytaj więcej

15.06.2018

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowy newsletter VIAON.

 

Telematyka przyszłością transportu?

czytaj więcej

06.06.2018

W ostatnich latach firmy transportowe zmagają się z rosnącymi obowiązkami administracyjnymi i coraz większą konkurencją na rynku. Dlatego też stale rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne narzędzia wspomagające i optymalizujące realizowanie usług przewozowych. Jak systemy telematyczne wpływają na rozwój transportu drogowego? Na jakie korzyści mogą liczyć przewoźnicy?

ŚWIEŻA DAWKA WIEDZY DLA BRANŻY TSL – TRZECI NUMER CZAS NA TRANSPORT

czytaj więcej

25.04.2018

W aktualnym numerze kwartalnika VIAON podpowiadamy, jak przygotować firmę transportową do RODO.

Spotkania Transportowe TSLbiznes – Gdańsk

czytaj więcej

10 kwietnia 2018 r. (tj. wtorek) zapraszamy na Spotkanie Transportowe w Gdańsku w ramach cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej, organizowanych wspólnie przez redakcję TSL biznes i Truck & Van.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

czytaj więcej

30.03.2018

Wszystkim naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Pracownikom życzymy ciepłych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

Marka VIAON dołączyła do serwisu LinkedIn!

czytaj więcej

22.03.2018

Teraz po ważne dla branży TSL informacje zapraszamy również na profil  VIAON Polska w serwisie LinkedIn. Nie mogło nas zabraknąć na jednym z najbardziej prestiżowych portali, zrzeszającym profesjonalistów w jednym miejscu.