Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Wesołych Świąt Wielkanocnych

czytaj więcej

01.04.2021

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości oraz stał się okazją do odpoczynku i wyciszenia w tych nietypowych czasach.

Kontrola zużycia paliwa – jak sobie z tym poradzić przy pomocy eco-drivingu i TMS. Panel dyskusyjny z firmami Vicos i Zinek Transport

czytaj więcej

18.02.2021

Już 4 marca o godzinie 10.00 odbędzie się bezpłatny webinar, w trakcie którego Tomasz Czyż, ekspert GBox z Grupy Inelo, przedstawi cyfrowe narzędzia ułatwiające kontrolę zużycia paliwa w firmie transportowej.

Wesołych Świąt

czytaj więcej

23.12.2020

Dziękując serdecznie za owocną współpracę życzymy Państwu radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

kwartalniku Czas na transport

Pakiet mobilności, a może pakiet niejasności? Przeczytaj w najnowszym kwartalniku Czas na transport

czytaj więcej

05.11.2020

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, roku niełatwego dla gospodarki, w tym dla branży transportowej. Jesienna fala pandemii COVID-19, która znacznie przybrała na sile w Polsce i Europie, po raz kolejny wprowadza niepokój i obawy przedsiębiorców o dalsze losy ich firm. Nastrojów nie poprawiają obowiązujące od 20 sierpnia br. zmiany dotyczące czasu jazdy i odpoczynku kierowców w całej Unii Europejskiej, a także perspektywa kolejnych i niestety najbardziej dotkliwych, obejmujących delegowania i dostępu do rynku. Te mają wejść w życie już początkiem 2022 roku.

Eco-driving w ciężarówce banner webinar

WEBINAR: Eco-driving w ciężarówce – jak oszczędzić nawet 80 tysięcy rocznie?

czytaj więcej

02.11.2020

Weź udział w darmowym webinarze już 17 listopada o godz. 10:00, który poprowadzi Tomasz Czyż, ekspert GBox z Grupy Inelo. Dowiedz się, jak duże możliwości Twojej firmie daje ekonomiczna jazda!

samochody-cieazorwe

Karta kierowcy – wszystko co musisz wiedzieć!

czytaj więcej

Karta kierowcy to dokument imienny wymagany od kierowcy prowadzącego pojazd wyposażony w tachograf cyfrowy, gdy dopuszczalna masa pojazdu przekracza 3,5 tony w przypadku przewozu towarów lub gdy samochód jest zarejestrowany do przewozu ludzi w liczbie większej niż 9 osób razem kierowcą. Służy ona identyfikacji kierowy oraz rejestracji czasu i przebiegu jazdy, ponieważ umożliwia gromadzenie danych dotyczących czynności kierowcy.

Moduł Eco-driving – nowy punkt na mapie produktów i usług Grupy Inelo

czytaj więcej

29.09.2020

Trwająca pandemia koronawirusa, a także niedawno przyjęty Pakiet mobilności, w szczególności zapisy uderzające w Green Deal (Europejski Zielony Ład), skłaniają wielu przedsiębiorców do poszukiwań narzędzi i rozwiązań, które pozwolą utrzymać rentowność firm transportowych, a przede wszystkim zachować pozycję w tych niełatwych dla branży czasach. Z pomocą od Grupy Inelo przychodzi nowa funkcjonalność dla urządzeń GBox – Eco-driving, która pozwoli utrzymać flotę w optymalnym stanie, przy równoczesnym zapewnieniu oszczędności pieniędzy.