Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Spotkaj się z ekspertem Grupy Inelo w trakcie wirtualnej odsłony cyklu Transport Manager Meetings

czytaj więcej

06.07.2020

Po dłuższej nieobecności, podyktowanej aktualną sytuacją pandemii koronawirusa, eksperci Grupy Inelo wracają na pierwszą konferencję po zakończonym lockdownie, wszystko po to, by móc spotkać się z wszystkimi, którzy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości i szukają aktualnych informacji z branży TSL.

Live Grupy Inelo: symulacja kontroli ITD w przedsiębiorstwie

czytaj więcej

01.07.2020

Kolejny live Grupy INELO na Facebook Inelo. Ekspert Grupy INELO Jakub Ordon już od godz. 10:00 przeprowadzi specjalną symulację kontroli ITD.

Live Grupy Inelo: GBox Assist App – Zarządzanie flotą za pomocą telefonu

czytaj więcej

16.06.2020

Kolejny live Grupy INELO na Facebook Inelo. Ekspert Grupy INELO Dawid Kochalski już od godz. 10:00 zaprezentuje i omówi wszystkie funkcjonalności najnowszego, mobilnego rozwiązania GBox Assist App.

Kolejne głosowanie w sprawie pakietu mobilności zakończone

czytaj więcej

09.06.2020

Komisja TRAN przyjęła dziś w zdalnym głosowaniu bez poprawek pakiet mobilności. Teraz zgodnie z zatwierdzonym przez UE planem, projekt trafi pod głosowanie w Parlamencie Europejskim, które odbędzie się podczas lipcowej sesji plenarnej między 8 a 10 lipca br.

Odstępstwa od czasu jazdy i odpoczynku zniesione we wszystkich krajach

czytaj więcej

02.06.2020

W związku ze stopniowym odmrażaniem gospodarek i odchodzeniem od kolejnych restrykcji, warto zwrócić uwagę na tymczasowe odstępstwa od rozporządzenia 561 w poszczególnych krajach UE odnośnie czasu jazdy i odpoczynku, które wprowadzone były w związku z nadzwyczajną sytuacją, jaką jest pandemia COVID-19. Obecnie w żadnym kraju UE nie obowiązują już odstępstwa związane z czasem jazdy i odpoczynku, jak również noclegami w kabinie.

GBox Assist App – innowacyjne rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów

czytaj więcej

26.05.2020

GBox Assist App – kompleksowy system zaprojektowany z myślą o szybkiej i wygodnej komunikacji z kierowcą, umożliwiający równocześnie stały monitoring realizacji zlecenia zarówno na komputerze jak i na telefonie. GBox Assist App pozwoli Ci mieć pełną kontrolę nad pojazdami oraz zlecaniami w firmie.

Easy TMS w ofercie Grupy Inelo – nowoczesne zarządzanie firmą transportową

czytaj więcej

20.05.2020

Easy TMS jest kompleksowym systemem do zarządzania procesami spedycyjno-transportowymi w przedsiębiorstwie transportowym. Planuj, realizuj, monitoruj, a także rozliczaj usługi transportowe dzięki 7 modułom, wchodzącym w skład Easy TMS.