Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Wesołych Świąt

czytaj więcej

21.12.2018

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek życzy Inelo.

System SENT – jak śledzić towary wrażliwe?

czytaj więcej

26.11.2018

Od 1 października 2018 r. na polskich drogach obowiązują nowe przepisy dotyczące systemu SENT, związane przede wszystkim z koniecznością przesyłania lokalizacji (pozycji z GPS) podczas przewozu towarów wrażliwych. Kary za niespełnienie obowiązku SENT wejdą w życie 1 stycznia 2019 r., przed tą datą warto więc zadbać o wybór dostawcy lokalizatorów zintegrowanych z systemem.

VIAON na TransLogistica Poland

czytaj więcej

6 listopada w Warszawie rozpoczyna się najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem.

Piąty numer kwartalnika Czas na transport już jutro w Twojej skrzynce

czytaj więcej

W odpowiedzi na oczekiwania naszych czytelników kolejny numer kwartalnika poświęciliśmy kluczowym zmianom w przepisach dotyczących transportu.

Gbox Light Temperature

czytaj więcej

01.10.2018

W odpowiedzi na potrzeby Klientów w ramach systemu Gbox wprowadziliśmy  od 1 października nowy zestaw GBOX Light Temperature pozwalający na monitorowanie temperatury w samochodach z chłodnią.

SENT GEO – nowe wymagania od 01.10.2018 w praktyce

czytaj więcej

25.09.2018

W związku z nadchodzącymi zmianami w systemie SENT wyjaśniamy, jak należy postępować oraz skąd pobrać instrukcję przesyłania danych i aplikację na urządzenia mobilne.

 

Czas na transport – kolejny numer już dostępny

czytaj więcej

30.07.2018

Najnowszy, czwarty numer specjalistycznego kwartalnika informacyjnego dla branży transportowej poświęciliśmy m.in. procedurom prawnym i problemom związanym z zatrudnianiem cudzoziemców.