Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Dlaczego GBOX?

Ok

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE W STAŁEJ CENIE ABONAMENTOWEJ

Dzięki naszej przystępnej ofercie Klient otrzymuje kompletne urządzenie nie ponosząc jednorazowych kosztów zakupu sytemu.  Stały miesięczny abonament zapewnia dostęp do usługi oraz pełnych funkcji systemu, w tym: lokalizacja pojazdów, urządzenie, montaż, usługi serwisowe, abonament, przesył danych i dokumentów, nawigacja.

Ok

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI INTEGRACJI

Dajemy możliwość pełnej integracji z innymi systemami TMS dostępnymi na rynku. Wprowadzenie w firmie nowego rozwiązania telematycznego  jakim jest GBOX® Assist ułatwi dotychczasową pracę, a dodatkowo zwiększy funkcjonalność wykorzystywanych systemów.

Ok

MOBILNE SERWISY MONTAŻOWE NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Sieć autoryzowanych serwisów GBOX® znajduje się w całej Polsce, dlatego bezpośrednie i szybkie dotarcie do Klientów nie stanowi dla nas żadnego problemu. Montaż urządzeń oraz serwisy przeprowadzane są w miejscu i czasie wyznaczonym przez Klientów.

Ok

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA ZDALNA I W TERENIE

Oferujemy profesjonalną i ekspresową obsługę posprzedażową. Doradcy Regionalni służą pomocą w zakresie ofert. O kwestie techniczne dba wyspecjalizowana kadra Wdrożeniowców, których wsparcie Klienci otrzymują na licznych szkoleniach. Ponadto każdy Klient otrzymuje dostęp do Obsługi Serwisowej.

Ok

WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI

O wysokiej jakości naszych usług świadczą przyznane nagrody: Gazela Biznesu będące potwierdzeniem nieskazitelnej reputacji i uczciwości wobec pracowników, kontrahentów, Klientów oraz Diamenty Forbesa.

Ok

POLSKI SYSTEM – EUROPEJSKIE ROZWIĄZANIE

Jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, urządzenia do pobierania danych cyfrowych oraz systemu  telematycznego GBOX® Assist – lokalizacja pojazdów.