Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

GBox Assist 3.0

 

GBox Assist 3.0 – nowy wymiar telematyki

 • Błyskawiczna, dwukierunkowa komunikacja
 • Oszczędność czasu i pieniędzy
 • Nowy wyświetlacz i design
 • Nowa elektronika
 • Zasilanie bateryjne
 • Wbudowany moduł LTE, wifi oraz Bluetooth

 

 

 


  Zamów rozmowę


   

   

   


  Poznaj bliżej nowego GBox Assist 3.0 

   

  Nowy wyświetlacz i obudowa

  Zwiększona rozdzielczość wyświetlacza, większe kąty widzenia  oraz lepsze odwzorowanie kolorów podnoszą komfort pracy kierowcy w kabinie. Nowy design urządzenia sprawia, że wygląda ono nowocześnie.

   

   


  Nowa, błyskawiczna komunikacja

  Innowacyjny sposób komunikacji sprawia, że przesłane kolorowe skany już po kilku sekundach znajdują się na serwerze w firmie i mogą być od razu rozliczone przez działy administracyjne, bez konieczności oczekiwania na powrót kierowcy z trasy.

   

   


  Nowa elektronika

  Zdecydowane zwiększona moc obliczeniowa i pamięć Android 9.0, przekłada się na płynną pracę aplikacji i szybką reakcję na polecenia użytkownika, co zdecydowanie przyśpiesza pracę i oszczędza czas kierowcy.

   

   


  Moduł GPS

  Wbudowany moduł GPS i antena GPS ukryta pod obudową  pozwala na płynną pracę nawigacji, która dzięki temu na bieżąco pokazuje ważne informacje dla kierowcy.

   

   


  Modem LTE, Wi-Fi oraz Bluetooh

  Zastosowany moduł LTE to błyskawiczna komunikacja pomiędzy spedytorem i kierowcą przy przesyłaniu wiadomości, zleceń i korytarzy, co pozwala na oszczędność czasu zarówno w kabinie pojazdu, jak również w biurze. Zastosowanie nowych rozwiązań ułatwia także zdalne wsparcia dla urządzenia.

   

   


  Zasilanie bateryjne urządzenia

  Nowe zasilanie bateryjne powoduje, że urządzenie może być bezpiecznie wyłączone, co przekłada się na oszczędzanie akumulatora i bezawaryjne zamknięcie systemu.

   

   


   Zamów rozmowę


    

    

    


   Innowacyjne urządzenie, dobrze znane funkcje


    Zamów rozmowę