Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

GBox Assist 3.0

 

GBox Assist 3.0 – nowy wymiar telematyki

  • Błyskawiczna, dwukierunkowa komunikacja
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Nowy wyświetlacz i design
  • Nowa elektronika
  • Zasilanie bateryjne
  • Wbudowany moduł LTE, wifi oraz Bluetooth

 

 

 


Zamów rozmowę


 

 

 


Poznaj bliżej nowego GBox Assist 3.0 

 

Nowy wyświetlacz i obudowa

Zwiększona rozdzielczość wyświetlacza, większe kąty widzenia  oraz lepsze odwzorowanie kolorów podnoszą komfort pracy kierowcy w kabinie. Nowy design urządzenia sprawia, że wygląda ono nowocześnie.

 

 


Nowa, błyskawiczna komunikacja

Innowacyjny sposób komunikacji sprawia, że przesłane kolorowe skany już po kilku sekundach znajdują się na serwerze w firmie i mogą być od razu rozliczone przez działy administracyjne, bez konieczności oczekiwania na powrót kierowcy z trasy.

 

 


Nowa elektronika

Zdecydowane zwiększona moc obliczeniowa i pamięć Android 9.0, przekłada się na płynną pracę aplikacji i szybką reakcję na polecenia użytkownika, co zdecydowanie przyśpiesza pracę i oszczędza czas kierowcy.

 

 


Moduł GPS

Wbudowany moduł GPS i antena GPS ukryta pod obudową  pozwala na płynną pracę nawigacji, która dzięki temu na bieżąco pokazuje ważne informacje dla kierowcy.

 

 


Modem LTE, Wi-Fi oraz Bluetooh

Zastosowany moduł LTE to błyskawiczna komunikacja pomiędzy spedytorem i kierowcą przy przesyłaniu wiadomości, zleceń i korytarzy, co pozwala na oszczędność czasu zarówno w kabinie pojazdu, jak również w biurze. Zastosowanie nowych rozwiązań ułatwia także zdalne wsparcia dla urządzenia.

 

 


Zasilanie bateryjne urządzenia

Nowe zasilanie bateryjne powoduje, że urządzenie może być bezpiecznie wyłączone, co przekłada się na oszczędzanie akumulatora i bezawaryjne zamknięcie systemu.

 

 


Zamów rozmowę


 

 

 


Innowacyjne urządzenie, dobrze znane funkcje


Zamów rozmowę