Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Kontrola paliwa i ekonomika pojazdu

Rosnące stale ceny paliwa mają kluczowy wpływ na koszty floty w firmach transportowych. Brak kontroli nad przebiegami czy powszechne upusty paliwa mogą w znacznym stopniu osłabić kondycję finansową całego przedsiębiorstwa. By temu zapobiec, oferujemy rozwiązanie służące do kontroli zużycia paliwa.

Kompleksowy system kontroli może opierać się na informacji z:

  • Szyny CAN
  • Sondy paliwa

Pomiary paliwa przesyłane są bezpośrednio do firmy transportowej w formie czytelnych tabel i wykresów, co zapewnia szybką i łatwą analizę danych o zużyciu paliwa.

Pobieraj informacje o tankowaniu

Oferowane przez nas rozwiązanie pozwala na pełną kontrolę zużycia paliwa, w tym: podgląd stanu paliwa w trasie i podczas postojów, monitoring tankowań i upustów, zbieranie informacji o średnim poziomie spalania paliwa. Dodatkowym atutem systemu marki GBOX, jest możliwość przesyłania do firmy spedycyjnej powiadomień o ewentualnych nadużyciach.

Atutem systemu jest możliwość analizowania ekonomiki użytkowanych pojazdów w rozbiciu na dowolne przedziały czasu lub konkretne trasy przejazdu. Pozwala to firmom na wygodne analizowanie zgromadzonych danych i porównywanie ich z fakturami przedstawiającymi koszty poniesione przy zakupie paliwa.

Zmienisz kwoty wydawane na paliwo

Jak pokazują statystyki, wśród firm transportowych, które zdecydowały się na wdrożenie oprogramowania spedycyjnego, koszty paliwa spadły już po jednym miesiącu korzystania z urządzenia. Średnio wydatki związane z zużyciem paliwa przez kierowców zmalały o 15-20 %, co stanowi dla firm ogromną oszczędność w czasach, gdy koszty paliwa nieustannie rosną.


System GBOX jest częścią oferty Grupy Inelo dla firm transportowych

Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 22 113 40 60
E-mail: bok@inelo.pl