Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Planowanie trasy GBOXLokalizator GPS do samochodu i monitoring pojazdów

Powszechny transport towarów wymaga zastosowania coraz to bardziej zaawansowanych systemów w dziedzinie telematyki i monitoringu GPS. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na skuteczne i wygodne w użyciu rozwiązania, przygotowaliśmy dedykowany dla firm transportowych system lokalizacji GPS samochodów.

Rozwiązanie proponujemy wszystkim firmom logistycznym, poruszającym się zarówno po drogach w Polsce, jak i na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Korzystanie z innowacyjnego systemu monitoringów pozwala szybciej i efektywniej lokalizować flotę i zarządzać nią. Opracowane przez nas rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w tych firmach, które obsługują coraz to więcej zleceń, powiększając przy tym swoją flotę o kolejne pojazdy.

Śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym

Zadaniem systemów marki GBOX jest monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem satelitarnego systemu pozycjonowania oraz bezprzewodowej transmisji danych. Za pomocą lokalizatora GPS możliwa jest automatyczna identyfikacja zarówno kierowcy, jak i naczepy, monitorowanie parametrów w naczepie czy wykrywanie zdarzeń, takich jak otwarcie drzwi naczepy (z wykorzystaniem urządzeń dodatkowych).

Oferowany przez nas lokalizator GPS wyposażyliśmy w zestaw złącz, dzięki którym możliwe jest podłączenie licznych urządzeń peryferyjnych. Pozwalają one na rozszerzenie funkcjonalności urządzenia w wielu zakresach, które dotyczą kontroli jakości pracy kierowców floty w firmach spedycyjnych.

Dostęp do archiwalnych danych

Poza możliwością śledzenia swoich pojazdów w czasie rzeczywistym system pozwala na dostęp do archiwalnych danych. To z kolei usprawnia rozliczanie czasu pracy kierowcy oraz umożliwia wyznaczanie optymalnych tras przejazdów w przyszłości. Zgromadzone dane mogą stanowić także podstawę do rozliczania ewentualnych nadgodzin czy weryfikacji poprawności wypełnianych przez kierowcę dokumentów.

Wdrożenie systemu monitoringu w firmie transportowej zwiększa jednocześnie bezpieczeństwo kierowców i przewożonych ładunków. Możliwość precyzyjnej lokalizacji dzięki nadajnikowi GPS w samochodzie, może być pomocne w sytuacji napadu czy kradzieży.

System GBOX – skuteczny monitoring GPS

System marki GBOX wyróżnia się szybką i wygodną instalacją oraz w pełni intuicyjną obsługą, umożliwiającą dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy związanych z monitorowaniem pojazdów.


System GBOX jest częścią oferty Grupy Inelo dla firm transportowych

Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 22 113 40 60
E-mail: bok@inelo.pl