Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Obsługa zleceń spedycyjnych GBOXObsługa zleceń spedycyjnych

Sprawna i wydajna obsługa zleceń spedycyjnych pozwala firmom transportowym optymalizować zachodzące w nich procesy, automatyzować działania oraz oszczędzać czas i pieniądze. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania firm transportowych opracowaliśmy innowacyjny system wspierający obsługę zleceń spedycyjnych w kraju i zagranicą.

Wdrożenie dedykowanego systemu obsługi opiera się na delegowaniu zleceń spedycyjnych bezpośrednio do kierowcy będącego w trasie. Dodatkowym udogodnieniem jest dla firm transportowych możliwość automatycznej weryfikacji postępów realizacji zlecenia i przydzielenia korytarza.

Automatyczna weryfikacja postępów realizacji

Korzyścią dla firm spedycyjnych, związaną z zastosowaniem systemu obsługi zleceń spedycyjnych, jest usprawnienie procesu realizacji i szybkie raportowanie przebiegu podejmowanych przez nie zleceń. Dodatkowym atutem jest zmniejszenie ryzyka związanego z pomyłkami podczas przesyłania informacji o realizowanych zleceniach.

Firmy, które zdecydują się na zastosowanie systemu obsługi spedycji krajowej i zagranicznej mogą liczyć również na korzyści w postaci znacznych oszczędności czasu i pieniędzy, dzięki możliwości podglądu aktualnego statusu zlecenia online. Ograniczony zostaje bowiem ich czas i koszty związane z połączeniami telefonicznymi.

System, z którym funkcjonowanie firmy będzie łatwiejsze

Innowacyjny system GBOX Assist to rozwiązanie usprawniające działanie każdej firmy transportowej. Intuicyjne w użyciu, wysoce funkcjonalne i w pełni wydajne urządzenia zapewnia wygodną i sprawną obsługę zleceń spedycyjnych w oparciu o zautomatyzowane działania.


System GBOX jest częścią oferty Grupy Inelo dla firm transportowych

Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 22 113 40 60
E-mail: bok@inelo.pl