Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Przesyłanie dokumentów od kierowcy GBOXSkanowanie i przesyłanie dokumentów

Celem firm transportowych jest jak najlepsza obsługa napływających zleceń. Spedycja to jednak nie tylko sprawne odebranie i dostarczenie towaru pod wskazany adres, ale też dane, głównie w postaci dokumentów papierowych, które muszą być szybko przesyłane. W odpowiedzi na rosnące potrzeby biznesowe stworzyliśmy innowacyjny system telematyczny dla firm transportowych – GBOX Assist.

Opracowany system umożliwia kierowcom łatwe i szybkie skanowanie wszelkiego rodzaju dokumentów transportowych w kabinie ich samochodów (z wykorzystaniem skanera) oraz ich późniejszą wysyłkę do Panelu GBOX Online.

Skanowanie dokumentów

Dzięki dedykowanemu urządzeniu do wysyłania dokumentów od kierowcy, możliwe stało się sprawne zarządzanie dokumentacją taką jak potwierdzenia dostarczenia przesyłki, listy przewozowe, faktury, karty czasu pracy, rachunki, logi czy raporty kilometrów.

Możliwość zeskanowania i przesłania dokumentów do użytkownika Panelu GBOX Online wpływa znacząco na skrócenie cyklu biznesowego, a co za tym idzie – do przyśpieszenia procesów płatności w firmie transportowej. Skanowanie i wysyłka dokumentów, zamiast kilku dni, trwa bowiem jedynie kilka minut.

Korzyści dla firmy

Niewielkie rozmiary i waga, wysoka rozdzielczość dokumentów oraz trwałe wykonanie to dla firm transportowych gwarancja taniej i efektywnej wymiany typowych dokumentów transportowych w dowolnym miejscu i czasie.


System GBOX jest częścią oferty Grupy Inelo dla firm transportowych

Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 22 113 40 60
E-mail: bok@inelo.pl