Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Rozliczanie delegacji kierowcy GBOX

Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

Kierowcom zatrudnionym w firmach transportowych przysługuje prawo do ryczałtów za noclegi odbywane w kabinie samochodu.

W odpowiedzi na potrzeby branży transportowej opracowaliśmy rozwiązanie, które poprzez integrację systemów marki GBOX (system GBOX Light i GBOX Assist) z systemem 4Trans, pozwala na zautomatyzowanie procesu rozliczania delegacji. Dzięki połączeniu systemu lokalizacji pojazdów z najlepszym programem na rynku do rozliczania czasu pracy kierowców. Klient może rozliczać delegacje na podstawie faktycznych danych z monitoringu GPS i cieszyć się gwarancją poprawności wyliczeń.

Automatyczne rozliczanie delegacji z wykorzystaniem systemu lokalizacji pojazdu

Systemy marki GBOX (GBOX Light i GBOX Assist) w kompleksowy sposób wpierają specyficzne rozliczanie delegacji w firmach transportowych. Główną zaletą integracji systemów marki GBOX i 4Trans jako nowoczesnego i zaawansowanego systemu rozliczeń delegacji, jest znaczne usprawnienie i widoczne przyśpieszenie związanych z tym procesów.

Dane będące podstawą rozliczenia delegacji zbierane są za pomocą lokalizatora GPS znajdującego się w samochodzie kierowcy zatrudnionego w firmie transportowej i wyświetlane w Panelu GBOX Online. Dane dostarczone przez monitoring pojazdów pozwala na rozliczanie delegacji na podstawie faktycznych danych, które zostały zarejestrowane przez system. Dodatkowo z wykorzystaniem usługi TACHO Zdalnie Klient ma możliwość zdalnego pobrania danych z tachografu i karty kierowcy bez konieczności ściągania pojazdu do bazy. To z kolei pozwala na pełne rozliczenie delegacji kierowcy.

Dlaczego warto skorzystać z integracji systemów?

Wykorzystanie profesjonalnych narzędzi informatycznych zmniejsza udział czynnika ludzkiego w niezbędnych do obliczenia delegacji rozliczeniach i przygotowywaniu dokumentacji, co przekłada się wyeliminowanie błędów ludzkich, które mają miejsce w branży transportowej.

System rozliczenia delegacji tworzony z myślą o branży spedycyjnej, przyczynia się do skuteczniejszej weryfikacji samych noclegów, co niezbędne jest do poprawnego wyliczenia należnego ryczałtu tak istotnego w aspekcie płacy minimalnej w krajach europejskich. Dodatkowo, dzięki modułowi Rozliczeń możliwa jest weryfikacja i wniesienie poprawek do noclegów, które zostały błędnie określone przez kierowcę ubiegającego się o zwrot kosztów i należności z tytułu diet.

Rozliczanie diet, zwrot kosztów i należności z tytułu diet

W ogólnym rozrachunku rozliczanie delegacji za pośrednictwem dedykowanego systemu oszczędza czas i pieniądze firm transportowych, które w pełni automatyzują i optymalizują procesy rozliczeniowe. Intuicyjna obsługa modułu, wysoka funkcjonalność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa sprawiają, że rozliczane delegacji stało się prostsze niż kiedykolwiek dotąd.

Posiadasz już system marki GBOX i 4Trans?
Dokonaj BEZPŁATNEJ integracji!


System GBOX jest częścią oferty Grupy Inelo dla firm transportowych

Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 22 113 40 60
E-mail: bok@inelo.pl