Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Statusy kierowcy GBOXStatusy kierowcy

Nowoczesne zarządzanie firmą transportową obejmuje wydajne i sprawne kontrolowanie czasu pracy kierowców. W odpowiedzi na potrzeby z tym związane, przygotowaliśmy innowacyjny system dla firm transportowych, który pozwala optymalizować czynności w zakresie codziennej organizacji pracy, dbać o bezpieczeństwo pracy kierowców oraz systematycznie przyczyniać się do rozwoju całego przedsiębiorstwa.

Opracowany przez nas system dla firm transportowych dostarcza bieżących, a więc i w pełni aktualnych, informacji o czynnościach podejmowanych w danym czasie przez kierowcę pojazdu. Sporym udogodnieniem dla firm jest możliwość rozbudowania systemu o automatyczne ścieżki pytań i odpowiedzi do tworzenia raportów w systemach TMS niezależnych producentów.

Sprawdzaj aktualne czynności kierowcy

Poza aktualnym statusem kierowcy, innowacyjny i wyposażony w monitoring GPS system GBOX Assist dla firm transportowych pozwala na automatyczne informowanie o zdefiniowanych sytuacjach niepożądanych. Dzięki temu możliwe jest szybkie i efektywne reagowanie na zaistniałe zdarzenia oraz wygodna, łatwa i nieabsorbująca kierowcę wymiana informacji o wykonywanych przez niego czynnościach.

Wygodne tworzenie raportów

Bieżące monitorowanie statusu kierowcy i możliwość tworzenia rzetelnych i wartościowych raportów dzięki urządzeniu GBOX Assist to oszczędność czasu i wygoda dla firm transportowych.


System GBOX jest częścią oferty Grupy Inelo dla firm transportowych

Biuro Obsługi Klienta
Infolinia: 22 113 40 60
E-mail: bok@inelo.pl