Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Optymalizowanie tras przejazdów kierowców GBOXWyznaczanie obszarów kierowcy

Komunikacja z kierowcami przebywającymi w terenie jeszcze do niedawna sprowadzała się do kosztownych rozmów i wiadomości tekstowych. Dzięki pojawieniu się innowacyjnych systemów dla firm transportowych, takich jak GBOX Assist, wysyłanie do kierowców informacji związanych z obszarem realizowanego zlecenia stało się zarówno łatwiejsze, szybsze jak i tańsze.
Dla kondycji finansowej firm transportowych szczególne znaczenie ma optymalizowanie tras przejazdu kierowców. W odpowiedzi na ich potrzeby i oczekiwania stworzyliśmy dedykowane rozwiązanie mające na celu w pełni zautomatyzowane przekazywanie kierowcy zwyczajowych informacji, wiadomości o wymaganych przez niego dokumentach czy czynnościach, które powinien wykonać na zdefiniowanym terenie.

Czynności do wykonania na wyznaczonym terenie

System GBOX Assist pozwala w automatyczny sposób wysyłać do kierowców informacji związanych z opuszczeniem wyznaczonego i zakazanego obszaru lub przebywaniem na danym obszarze powyżej założonego czasu.

Dodatkowym udogodnieniem dla firm spedycyjnych jest możliwość wysyłania ostrzeżeń dla kierowców, w tym o wypadkach, kradzieżach czy fotoradarach oraz alertów o wjechaniu lub wyjechaniu z przypisanego kierowcy korytarza.

Automatyzacja wszystkich procesów

Zastosowanie systemu telematyki GBOX Assist pozwala na optymalizację tras przejazdu w firmach transportowych. To z kolei podnosi jakość realizowanych usług i pomaga w zwiększeniu liczby realizowanych zleceń, co przekłada się na wzrost przychodów firmy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów działalności.


Viaon logo

Wyłącznym dystrybutorem marki GBOX jest VIAON

Dział Obsługi Klienta 33 496 30 80
Infolinia: 801 006 300
E-mail: dok@viaon.pl

Dowiedz się więcej o VIAON