Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Wyznaczanie obszarów kierowcy

Komunikacja z kierowcami przebywającymi w terenie jeszcze do niedawna sprowadzała się do kosztownych rozmów i wiadomości tekstowych. Dzięki pojawieniu się innowacyjnych systemów dla firm transportowych, takich jak GBOX Assist, wysyłanie do kierowców informacji związanych z obszarem realizowanego zlecenia stało się zarówno łatwiejsze, szybsze jak i tańsze.
Dla kondycji finansowej firm transportowych szczególne znaczenie ma optymalizowanie tras przejazdu kierowców. W odpowiedzi na ich potrzeby i oczekiwania stworzyliśmy dedykowane rozwiązanie mające na celu w pełni zautomatyzowane przekazywanie kierowcy zwyczajowych informacji, wiadomości o wymaganych przez niego dokumentach czy czynnościach, które powinien wykonać na zdefiniowanym terenie.

Czynności do wykonania na wyznaczonym terenie

System GBOX Assist pozwala w automatyczny sposób wysyłać do kierowców informacji związanych z opuszczeniem wyznaczonego i zakazanego obszaru lub przebywaniem na danym obszarze powyżej założonego czasu.

Dodatkowym udogodnieniem dla firm spedycyjnych jest możliwość wysyłania ostrzeżeń dla kierowców, w tym o wypadkach, kradzieżach czy fotoradarach oraz alertów o wjechaniu lub wyjechaniu z przypisanego kierowcy korytarza.

Automatyzacja wszystkich procesów

Zastosowanie systemu telematyki GBOX Assist pozwala na optymalizację tras przejazdu w firmach transportowych. To z kolei podnosi jakość realizowanych usług i pomaga w zwiększeniu liczby realizowanych zleceń, co przekłada się na wzrost przychodów firmy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów działalności.


Wyłącznym dystrybutorem marki GBOX jest VIAON

Dział Obsługi Klienta 33 496 30 80
Infolinia: 801 006 300
E-mail: dok@viaon.pl

Dowiedz się więcej o VIAON