Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Kogo zatrudniamy

Pracownicy administracyjni

Pracowników administracyjnych

Pracownicy administracyjni

Pracowników handlowych

Pracownicy administracyjni

Programistów

Pracownicy administracyjni

Pracowników usługowych

Oferty pracy

Dlaczego warto pracować w naszej firmie

Pracujesz w ugruntowanej rynkowo firmie

Rozwijamy się od 2002 roku. Doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich 18 lat sprawia, że jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji. Jesteśmy obecni na 21 rynkach Unii Europejskiej. Obsługujemy ponad 10 000 Klientów.

Zapewniasz sobie stabilizacje

Wiemy, że stabilne zatrudnienie to podstawa. Dlatego główną formą zatrudnienia w naszej firmie to umowa o pracę. Na takich warunkach nasze szeregi zasilają 223 osoby współtworzące sukces naszej firmy.

Zdobywasz doświadczenie

Dbamy o to, aby każdy z naszych nowo przyjętych pracowników przeszedł odpowiednie szkolenie stanowiskowe. Dzięki temu zyskujesz wiedzę, bardzo często na poziomie eksperckim, niezbędną do wykonywania swoich obowiązków.

Podejmujesz wyzwania

Poszukujemy zaangażowanych osób, które są dobre w tym co robią i chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie obejmowanego stanowiska.

Jesteś doceniony

Wiemy w jaki sposób wyróżnić pracownika za jego zaangażowanie i efekty pracy. Cenimy kreatywność i nie boimy się wyzwań. Dobre i skuteczne pomysły pracowników wdrażamy w życie.

Współtworzysz dobrą atmosferę

Tworzymy zgrany zespól młodych ludzi ceniących wzajemną współpracę i dbających do pozytywny klimat w firmie. Wspieramy działania naszych pracowników w życzliwej atmosferze.

Przyrost zatrudnienia Inelo

Wykres pracowniczy 2020