Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Kogo zatrudniamy

Pracownicy administracyjni

Pracowników administracyjnych

Pracownicy administracyjni

Pracowników handlowych

Pracownicy administracyjni

Programistów

Pracownicy administracyjni

Pracowników usługowych

Oferty pracy

Dlaczego warto pracować w naszej firmie

Ok

Pracujesz w ugruntowanej rynkowo firmie

Rozwijamy się od 2002 roku. Doświadczenie zdobyte na przełomie ostatnich 18 lat sprawia, że jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji. Jesteśmy obecni na 21 rynkach Unii Europejskiej. Obsługujemy ponad 10 000 Klientów.

Waga

Zapewniasz sobie stabilizacje

Wiemy, że stabilne zatrudnienie to podstawa. Dlatego główną formą zatrudnienia w naszej firmie to umowa o pracę. Na takich warunkach nasze szeregi zasilają 223 osoby współtworzące sukces naszej firmy.

Gwiazdka

Zdobywasz doświadczenie

Dbamy o to, aby każdy z naszych nowo przyjętych pracowników przeszedł odpowiednie szkolenie stanowiskowe. Dzięki temu zyskujesz wiedzę, bardzo często na poziomie eksperckim, niezbędną do wykonywania swoich obowiązków.

Flaga

Podejmujesz wyzwania

Poszukujemy zaangażowanych osób, które są dobre w tym co robią i chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie obejmowanego stanowiska.

Pudełko

Jesteś doceniony

Wiemy w jaki sposób wyróżnić pracownika za jego zaangażowanie i efekty pracy. Cenimy kreatywność i nie boimy się wyzwań. Dobre i skuteczne pomysły pracowników wdrażamy w życie.

Osoba

Współtworzysz dobrą atmosferę

Tworzymy zgrany zespól młodych ludzi ceniących wzajemną współpracę i dbających do pozytywny klimat w firmie. Wspieramy działania naszych pracowników w życzliwej atmosferze.

Przyrost zatrudnienia Inelo