Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

01

marzec

Spotkania Transportowe TSLbiznes – Kraków

Zapraszamy na Spotkanie Transportowe organizowane przez redakcję TSL biznes, które odbędzie się:

1 marca 2013 roku w Krakowie

(Hotel Best Western Premier Kraków, Opolska 14a, 31-323 Kraków)

Spotkania Transportowe to dla właścicieli i managerów firm transportowych, przewoźników oraz pracowników związanych z transportem okazja do zdobycia informacji o aktualnej sytuacji w transporcie drogowym oraz planowanych zmianach. Bezpłatne konferencje umożliwiają kontakt i wymianę wiedzy z innymi przedstawicielami firm transportowych oraz wysłuchanie prelekcji najlepszych specjalistów branży TSL, w tym ekspertów VIAON.

Podczas wydarzenia eksperci VIAON poruszą szczególnie istotną teraz dla branży kwestię – dobrej reputacji przewoźnika. Z chwilą uruchomienia w listopadzie 2017 r. Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego służby kontrolne zyskały nowe, silne narzędzie do walki z przewoźnikami, których kierowcy naruszają przepisy w stopniu poważnym i bardzo poważnym. Informacje o naruszeniach dokonanych na terenie innych państw członkowskich z bazy ERRU, czyli Europejskiego Rejestru Przedsiębiorstw Transportu Drogowego są teraz przekazywane także do KREPTD i nasze rodzime inspekcje mają do nich dostęp. W związku z tym prawdopodobieństwo wszczęcia postępowania w zakresie spełniania wymogu dobrej reputacji jest teraz znacznie wyższe.

Dodatkowo Romuald Stefański – Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży VIAON przedstawi korzyści płynące z rozliczania czasu pracy kierowców z wykorzystaniem systemów telematycznych.

Szczegółowy program poszczególnych spotkań oraz zapisy dostępne są na stronie: spotkania.tsl-biznes.net.pl