Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo
Siedziba firmy

O firmie INELO

  • Twórca i producent systemu telematycznego GBOX® Assist
  • Wiodąca na rynku europejskim firma informatyczna w branży transportowej
  • Ekspert w dziedzinie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców
  • Polska firma działająca w branży od 18 lat
  • Stabilna pozycja na rynku potwierdzona przyznanymi nagrodami: Gazele Biznesu i Diamenty Forbes

 

INELO

Jesteśmy wiodącą na rynku europejskim, polską firmą produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, urządzenia do pobierania danych cyfrowych oraz system telematyczny GBOX® Assist.

Firma powstała w 2002 roku wkraczając na rynek z rewolucyjnym programem do analizy czasu pracy kierowców – TachoScan®, który na przestrzeni wieloletniej działalności, niezmiennie pozostaje najlepszym programem tego typu na rynku.

Nasze doświadczenie kreowane na przestrzeni ostatniej dekady sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom przygotowujemy z największą starannością kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

O satysfakcję naszych Klientów dba 223 osobowa kadra doświadczonych pracowników. Nasz profesjonalizm zaowocował otrzymaniem w 2011 roku Gazeli Biznesu – wyróżnienia przyznawanego firmą cieszącym się nieskazitelną reputacją i uczciwością wobec pracowników, kontrahentów i klientów.

Ponadto INELO jest aktywnym członkiem międzynarodowej organizacji CORTE. Na cyklicznych spotkaniach organizowanych w Brukseli Firma współtworzy projekty mające wpływ na zmiany w przepisach z dziedziny transportu drogowego, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy, udostępniając Klientom informacje o nowych interpretacjach czy planowanych zmianach w prawie wspólnotowym.