Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Konsultant techniczny systemu GBOX

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa telefoniczna i mailowa Klienta (przyjmowanie zgłoszeń oraz udzielanie informacji)
  • Praca z system GBOX
  • Praca z programem 4Trans
  • Stałe pogłębianie wiedzy z zakresu przepisów niezbędnych do prawidłowej realizacji zadań
  • Realizacja zadań poprzez połączenia zdalne z siedziby firmy w Bielsku – Białej

WYMAGANIA SZCZEGÓŁOWE:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Obsługa komputera – znajomość architektury PC i urządzeń biurowych
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów informatycznych
  • Zaangażowanie oraz umiejętność organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, punktualność
  • Otwartość na ludzi, wysoka kultura osobista i uczciwość
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
  • Koncentracja na powierzonych zadaniach

DODATKOWE ATUTY:

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami
  • Znajomość j. angielskiego
  • Znajomość dowolnego systemu satelitarnej lokalizacji pojazdów
  • Znajomość zagadnień firm transportowych
  • Umiejętność pracy w zespole

ZAPEWNIMY CI:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Wszelkie narzędzia i szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość awansu
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne)
  • Szkolenia z języka angielskiego na terenie firmy
  • Liczne wyzwania zawodowe
  • Pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy