Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Pobierz dokumentację API

Integracja z systemem TMS sprawia, że z wprowadzenia w firmie nowego rozwiązania telematycznego jakim jest GBOX® Assist Klient czerpie szereg korzyści

 • Oszczędność czasu oraz łatwość w pozyskiwaniu informacji.
  Klient posiada dostęp do wszystkich informacji dotyczących przewozu z pozycji jednego systemu.
 • Zwiększenie funkcjonalności systemu.
  Integracja trzech niezależnych systemów sprawia, że przedsiębiorca otrzymuje jedno, doskonałe, zintegrowane rozwiązanie.  Posiada dostęp do narzędzia, które działa zarówno po stronie zarządzania zleceniami – biura, jak i po stronie przewozów – samochodu.
 • Prestiż oraz poszerzenie możliwości działania.
  Firma transportowa, która wykorzystuje w swojej działalności systemy TSM, rozwiązania telematyczne oraz korzysta z giełd transportowych jest dla potencjalnego zleceniodawcy partner godny zaufania.
 • Optymalizacja przepływu informacji pomiędzy wszystkimi stronami przewozu.
  Integracja systemów umożliwia lokalizację podwykonawców, automatyczne rozliczenie przewoźników, kalkulację całkowitych kosztów transportu i powiadomienie o możliwych opóźnieniach lub odchylenia od planowanej trasy.

Dajemy Państwu możliwość pełnej integracji naszego systemu GBOX Assist z systemami TMS.

W celu zapoznania się z dokumentacją API, która zwiera techniczne informacje na temat integracji, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz zamieszczenie ich w bazie INELO Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Inelo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.) KRS 0000702969, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.