Logowanie do GBOX Online

Logowanie do Gbox online
Gbox_logo

Ważny komunikat

Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem ipsum Lorem

Z GBOX Assist dostajesz wiele możliwości

TACHO Zdalnie

Zdalny odczyt danych z tachografu i karty kierowcy bezpośrednio z pojazdu bez konieczności włożenia karty przedsiębiorstwa do tachografu z możliwością utworzenia harmonogramu zdalnych odczytów i jego automatyczną realizację.

Automatyczne rozliczanie delegacji

Integracja systemu GBOX® Assist z systemem 4Trans® umożliwiająca automatyczne rozliczanie delegacji w systemie 4Trans® na podstawie danych lokalizacyjnych zarejestrowanych w systemie GBOX® Assist.

Weryfikacja ryczałtów za nocleg

Integracja systemu GBOX® Assist z systemem 4Trans® umożliwiająca weryfikację miejsca noclegu na potrzeby rozliczenia ryczałtu w systemie 4Trans® na podstawie danych lokalizacyjnych zarejestrowanych w systemie GBOX® Assist.

Komunikacja z kierowcą

Dwukierunkowa komunikacja z kierowcą wraz z obustronnym potwierdzeniem doręczenia i przeczytania wiadomości  – niezależny kanał wymiany informacji.

Przesyłanie dokumentów

Skanowanie i przesyłanie dokumentów przez kierowcę z pojazdu wprost do Panelu GBOX® Online.

Statusy kierowcy

Informacje o faktycznych, aktualnych czynnościach kierowcy, które mogą zostać rozbudowane o odpowiednie ścieżki pytań i odpowiedzi do tworzenia raportów w systemach niezależnych producentów.

Obsługa zleceń

Delegowanie zleceń spedycyjnych bezpośrednio do kierowcy będącego w trasie wraz z możliwością automatycznej weryfikacji postępów realizacji zlecenia i przydzielenia korytarza.

Czas pracy kierowcy

Bieżąca analiza czasu pracy kierowcy na podstawie danych z Karty Kierowcy oraz możliwość wykonania  zdalnego odczytu danych z tachografu i karty kierowcy bezpośrednio z pojazdu, bez konieczności włożenia karty przedsiębiorstwa do tachografu.

Obszary

Wyznaczanie obszarów dające możliwość na przekazywanie kierowcy w bardzo prosty sposób zwyczajowych informacji np. wymagane dokumenty, czynności jakie powinien wykonać na zdefiniowanym terenie.

Nawigacja

Nawigacja dedykowana dla samochodów ciężarowych, uwzględniająca przy wytyczaniu trasy obowiązujące ograniczenia dla przewozów ładunkowych, to jest: tonażu, wysokości, długości, szerokości czy ADR.

Lokalizacja pojazdu

Dzięki aplikacji GBOX® Online, użytkownik systemu ma możliwość ciągłego śledzenia swoich pojazdów w czasie rzeczywistym, monitorowania bieżących informacji, a także ma dostęp do archiwalnych danych o jego położeniu.

Kontrola paliwa i ekonomika pojazdu

Dane uzyskiwane z szyny CAN pozwalają analizować ekonomikę użytkowania pojazdów w rozbiciu na dowolne okresy czasu lub konkretne trasy. Ponadto daje możliwość pomiaru paliwa i średniego spalania oraz pobierania informacji o tankowaniu i ewentualnych zrzutach paliwa*.
*Pomiar paliwa przy użyciu szyny CAN lub sondy paliwowej.

Zaawansowany system lokalizacji i monitoringu GPS

Jako wiodąca na rynku europejskim firma informatyczna w branży transportowej, oferujemy naszym Klientom innowacyjny system lokalizacji i monitoringu GPS pojazdów. Kompletne rozwiązanie GBOX Assist pozwala zarządzać flotą w sposób efektywny, obniżając jednocześnie ponoszone przez Klienta koszty związane z prowadzeniem działalności transportowej. Jedno urządzenie GBOX Assist oferuje Klientom szereg funkcji z zakresu telematyki transportu. Zaawansowany system lokalizacji GPS i monitoringu pojazdów pozwala między innymi na dwukierunkową komunikację z kierowcą, przesyłanie dokumentów z pojazdu przez kierowcę, informacje o aktualnych czynnościach kierowcy, rozporządzanie zleceniami, analizę czasu pracy kierowcy, nawigację pojazdu i kontrolowanie stanu paliwa.

Telematyka transportu

Chcesz zarządzać swoją flotą w sposób efektywny i ekonomiczny? Skorzystaj z zaawansowanego systemu lokalizacji i monitoringu GPS, dzięki któremu możesz lokalizować i monitorować pojazdy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu w czasie rzeczywistym.

O nas

Jesteśmy

15

lat na rynku

Zatrudniamy

161

pracowników

Poszukujemy

6

pracowników

contact-point

Gdzie można nas spotkać

Zobacz wszystkie wydarzenia

01

marzec

konferencja

Spotkanie transportowe TSL biznes – Kraków

zobacz więcej

07

marzec

konferencja

Spotkanie transportowe TSL biznes – Poznań

zobacz więcej

14

marzec

konferencja

Spotkanie transportowe TSL biznes – Białystok

zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

telefon

e-mail